Kim Jesteśmy?

Naszą specjalizacją jest obsługa inwestycji budowlanych, w których zakresie znajduje się ocieplenie. Przez wiele lat pracowaliśmy jako reprezentanci renomowanych producentów systemów ociepleń i tam nabyliśmy wiedzę techniczną i doświadczenie. Dzięki nabytej wiedzy, doświadczeniu i kontaktom opracowaliśmy linię produktów w marce własnej Amarox. Jest to linia produktów mokrych do wykończenia elewacji. Produkty te były opracowywane w konsultacji z firmami wykonawczymi i inwestorami tak, żeby spełniały wymagania zarówno jednych jak i drugich. W opracowaniu produktów ważne były następujące priorytety:

- trwałość i funkcjonalność powłoki w czasie eksploatacji
- trwałość kolorów
- łatwość wykonania

Również ważne dla nas było spełnienie wszelkich norm europejskich stawianych tego typu produktom. Opracowaliśmy wysokiej jakości produkty w rozsądnej rynkowo cenie. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

Z wyrazami szacunku

załoga Amarox


Nasza Historia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit ac laoreet libero.

2019

Rozpoczęcie działalności

Chociaż firma działa od 2016 roku, to produkcję i sprzedaż marki Amarox uruchomiliśmy w 2019 roku. Początkowo był to tynk silikonowy oraz grunt systemowy. Produkty te zaczęły być aplikowane na budowach i w krótkim czasie albo firmy wykonawcze albo kolejni inwestorzy zaczęli się do nas odzywać z kolejnymi zamówieniami. Było to zasługą jakości materiałów przez nas dostarczanych. W pierwszym roku za naszym pośrednictwem zostało wytynkowane prawie 54 000 m2 elewacji, co dodało nam wiatru w żagle i spowodowało, że podjęliśmy decyzję o rozwoju marki Amarox.

2020

Rozwój asortymentu

Rok 2020 pozwolił nam na rozbudowę asortymentu w marce Amarox. Doszedł tynk akrylowo - silikonowy, tynk silikonowy Premium T - 1000 oraz tynk mozaikowy. Produkty dobrze przyjęły się na rynku i przy ich użyciu rok 2020 przyniósł 102 000 m2 wytynkowanych elewacji. Odzywają się do Nas ludzie z całej Polski i chyba nie ma już regionu w kraju, w którym nie byłoby elewacji wytynkowanych naszymi produktami. W 2020 roku również pozyskaliśmy kontrahenta z Wielkiej Brytanii, który od czasu pierwszej dostawy stale z nami współpracuje, do tego stopnia, że zainstalowaliśmy u niego urządzenie do barwienia naszych produktów. Dynamiczny rozwój marki Amarox spowodował, że zaczęliśmy wiązać z marką strategiczne cele i plany dla naszej firmy. Rok 2020 skończył się wigilią firmową, na której podjeliśmy decyzję o tym, żeby pójść krok dalej.

2021

Opracowanie oferty i strony www

Do roku 2021 przystąpiliśmy z pełnym entuzjazmem. Oferta produktowa stale rozszerza się. Pojawiły się następujące produkty: grunt pod farby elewacyjne - głęboko penetrujący, grunt uniwersalny, farba elewacyjna silikonowa oraz farba elewacyjna z drobnym ziarnem tzw. Baranek. Efektem pracy w 2021 jest ta strona internetowa, na której właśnie Państwo jesteście. Na chwilę obecną tj. wrzesień 2021 mamy kolejny znaczący progres bo to już 174 000 m2 wykończonych i odświeżonych elewacji. Traktujemy ten wzrost jako wynik coraz większego zaufania do naszych produktów wśród klientów i jest to dla nas zobowiązujące. W dalszym ciągu chcemy rozwijać dla Państwa ofertę produktową w naszej marce. Miejmy nadzieję, że kolejne lata przyniosą nam dalsze rozszerzanie asortymentu oraz przysporzą nam kolejną grupę zadowolonych klientów. Dzięki stronie internetowej będziemy mogli być z Państwem w bieżącym kontakcie i informować Państwa o nowościach oraz o naszej sytuacji, o tym co u nas nowego i o naszych osiągnięciach. Zapraszamy do współpracy.